Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Eğitim Fakültesi Hasan Kalyoncu Üniversitesi Web Sayfası
Havalimanı Yolu 8.Km Şahinbey / Gaziantep
Tel:90 (342) 211 80 80, Fax:90 (342) 211 80 81, E-mail: info(at)hku.edu.tr 2008 Hasan Kalyoncu
VİTRİN
2016-2017 ORYANTASYON PROGRAMI
2016-2017 ORYANTASYON PROGRAMI

2016-2017 ORYANTASYON PROGRAMI

2016-2017 ORYANTASYON PROGRAMI

 

ORYANTASYON PROGRAM KİTAPÇIĞI İÇİN TIKLAYINIZ(PDF)

2016-2017 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİNDE ÜNİVERSİTEMİZE YATAY GEÇİŞ İLE KAYIT YAPTIRAN ÖĞRENCİLERİMİZİN 26-29 EYLÜL 2016 TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK OLAN ORYANTASYON PROGRAMINA KATILIMLARI ZORUNLUDUR.

SAAT  KONU KONUŞMACI YER

26.09.2016 – Pazartesi

09:30  Oryantasyon ve Açılış Töreni  Kongre ve Kültür Merkezi (2 Puan)    
09:40  Oryantasyon Konuşması  Prof. Dr. Tamer YILMAZ,
Rektör
Kongre ve Kültür Merkezi
10:00  Oryantasyon Konuşması  Haluk KALYONCU,
Mütevelli Heyeti Başkan Vekili 
Kongre ve Kültür Merkezi
10:15  Giriş Konuşması INT 100 Üniversite Hayatına Giriş  Mehmet Salih YOĞUN,
Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürü
Kongre ve Kültür Merkezi
10:35  Kampüs ve Öğrenci Kulüpleri Tanıtımı Tuğba ÇİFTÇİ,
Sağlık, Kültür ve Spor Müdürü
Kongre ve Kültür Merkezi
11:00  Seminer 1 - Üniversitede Bilişim Hizmetleri,  Tuğrul TIRPAN,
Uzaktan Eğitim Koordinatörü 
Kongre ve Kültür Merkezi
(1 Puan)
11:20  Seminer 2 – Öğrencilerin Hak ve Sorumlulukları,  Özgül TAN YÜKSEKBİLGİLİ,
Öğrenci İşleri Müdürü 
Kongre ve Kültür Merkezi
(1 puan)
11:45  Uzaktan Eğitim Yöntemiyle verilen Türk Dili, Atatürk İlke ve İnkılapları derslerinin tanıtımı   Öğr. Gör. Sakine HAKKOYMAZ Kongre ve Kültür Merkezi
(1 puan)
12:30  Yemek Arası    
13:30  Hazırlık Okulu Tanıtımı  Okt. Ahmet KONUKOĞLU  Kongre ve Kültür Merkezi
(2 Puan)
13:30  Kütüphane Tanıtımı – Hukuk Fakültesi Öğrencileri Mustafa CESUR,
Kütüphane ve Dokümantasyon Müdürü 
Kütüphane Binası
(2 Puan)
14:30  Seminer 3 – Doğru Adımlarla İngilizce,  Okt. Ayça ŞİRİNKAYA  Kongre ve Kültür Merkezi
(1 puan)
15:30  Seminer 4 – Etkili Zaman Yönetimi,   Okt. Zekeriya DURMAZ Kongre ve Kültür Merkezi
(1 puan)
16:30  Kütüphane Tanıtımı – Hazırlık Öğrencileri Mustafa CESUR,
Kütüphane ve Dokümantasyon Müdürü
Kütüphane Binası
(2 Puan)

27.09.2016 –  Salı

09:00  Seminer 5 -Sağlıklı Yaşam ve Egzersiz, Öğr. Gör. Begümhan TURHAN   Kongre ve Kültür Merkezi
(1 puan)
10:00  Seminer 6 - Stresle Baş Etme Yöntemleri,  Arş. Gör. Saadet YAPAN   Kongre ve Kültür Merkezi
(1 Puan)
11:00  Seminer 7 - Kariyer Merkezi Tanıtımı,  Arş. Gör. Ahmet AYAZ   Kongre ve Kültür Merkezi
(1 puan)
12:00  Yemek Arası    
13:00  Seminer 8 – Girişimcilik ve İnovasyon Kültürü, Arş. Gör. M. Örfi SÖNMEZ   Kongre ve Kültür Merkezi
(1 Puan)
14:00  Seminer 9 – Üniversite İçi İletişim,  Fatih AKBABA   Kongre ve Kültür Merkezi
(1 puan)
15:00  İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi Tanıtımı –  Doç. Dr. Hilmi Erdoğan YAYLA,
Yrd. Doç. Dr. İbrahim ÇÜTCÜ,
Yrd. Doç. Dr. Ahmet KESER,
Öğrt. Gör. Ahmet ÇETİNDAŞ,
Arş. Gör. Mahmut YAY 
 Kongre ve Kültür Merkezi
(2 Puan)
15:00  Kütüphane Tanıtımı – Eğitim Fakültesi Öğrencileri Mustafa CESUR,
Kütüphane ve Dokümantasyon Müdürü 
Kütüphane Binası
(2 Puan)
16:00  Kütüphane Tanıtımı – Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Öğrencileri Mustafa CESUR,
Kütüphane ve Dokümantasyon Müdürü 
Kütüphane Binası
(2 Puan)

28.09.2016 – Çarşamba

09:00  Eğitim Fakültesi Tanıtımı – Öğr. Gör. Neşe UYGUN,
Öğr. Gör. Mustafa KURTOĞLU,
Öğr. Gör. Seda SIVACI,
Arş. Gör. Şule KAVAK,
Arş. Gör. Merih TOKER  
Kongre ve Kültür Merkezi
(2 Puan)
09:00  Kütüphane Tanıtımı – Meslek Yüksekokulu Öğrencileri Mustafa CESUR,
Kütüphane ve Dokümantasyon Müdürü 
Kütüphane Binası
(2 Puan)
10:00  Kütüphane Tanıtımı – Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Öğrencileri Mustafa CESUR,
Kütüphane ve Dokümantasyon Müdürü 
Kütüphane Binası
(2 Puan)
11:00  Uzaktan Eğitim Yöntemiyle Verilen 1. sınıf İngilizce Dersinin Tanıtımı –  (Hukuk, Görsel İletişim ve Tasarım, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, İktisat, İşletme ve Meslek Yüksekokulu Öğrencileri)  Kağan CİHANGİROĞLU   Kongre ve Kültür Merkezi
(1 Puan) 
12:00  Yemek Arası    
13:00  Seminer 10 – Empati Rüzgarı,  Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı TOMAR   Kongre ve Kültür Merkezi
(1 Puan)
14:00  Mühendislik Fakültesi Tanıtımı –  Yrd. Doç. Dr. Şafak TERCAN,
Prof. Dr. Celal KORAŞLI,
Doç. Dr. M. Fatih HASOĞLU 
 Kongre ve Kültür Merkezi
(2 Puan)
14:00  Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi Tanıtımı –  Öğr. Gör. Sinem DAĞILGAN,
Öğr. Gör.  Kübra TATAR,
Arş. Gör. Zehra Çiğdem ÖZER
GSMF Cep Sineması
(2 Puan) 
14:00  Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Tanıtımı –  Prof. Dr. Kezban BAYRAMLAR   Sağlık Bilimleri Yüksekokulu HEAS 308
(2 Puan)
14:00  Meslek Yüksekokulu Tanıtımı – Yrd. Doç. Dr. Semra ÇELİKLİ,
Öğr. Gör. Hakan AVAN,
Öğr. Gör. Göksel DURMUŞ,
Öğr. Gör. Mehtap BUĞDAYCI,
Arş. Gör. Ayşe UZUN 
 Sağlık Bilimleri Yüksekokulu HEAS 312
(2 Puan)
14:00  Hukuk Fakültesi Tanıtımı –  Arş. Gör. Mustafa Fikri GEMİCİ   Hukuk AMFİ
(2 Puan)
14:00  Kütüphane Tanıtımı – İktisat, İşletme ve Psikoloji Bölümü Öğrencileri Mustafa CESUR,
Kütüphane ve Dokümantasyon Müdürü 
Kütüphane Binası
(2 Puan)
16:00  Seminer 11 – Sürprizlerle Dolu Üniversite Yaşamı,  Yrd. Doç. Dr. Hasan EŞİCİ   Kongre ve Kültür Merkezi
(1 Puan)

29.09.2016 – Perşembe

09:30  Gezi 1 – Psikoloji, Görsel İletişim Tasarımı, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, Eğitim Fakültesi ve Hukuk Fakültesi Öğrencileri     Panorama Müzesi, Mutfak Müzesi, Kültür Yolu
(1 Puan)
13:30  Gezi 2 – Hazırlık, İşletme, İktisat ve Mimarlık Bölümü ve Sağlık Bilimleri ve Meslek Yüksekokulu Öğrencileri     Panorama Müzesi, Mutfak Müzesi, Kültür Yolu
(1 Puan)

 

2016-09-24